Vertpol
Aktualnie znajdujesz się na:Strona głównaOfertaPlisy

Plisy

 • Plisy to jedna z najciekawszych propozycji osłon okiennych. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie mogą być zamontowane inne systemy przeciwsłoneczne. Dają możliwość zasłonięcia okna o dowolnym kształcie: prostokąt, trójkąt, trapez, półkole, koło.

  Plisy mogą pracować w różnych płaszczyznach  i pod dowolnym kątem, dlatego są stosowane w oknach standardowych i oknach dachowych. Polecane są szczególnie do ogrodów  zimowych, przeszklonych sufitów i świetlików.  

  Mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przyszybowymi, dzięki czemu nie ograniczają otwarcia okna lub drzwi balkonowych w wąskiej wnęce otworowej. Prosty mechanizm i sposób montażu zapewniają plisom trwałość i bezawaryjność.

  Obsługa plisy odbywa się za pomocą uchwytu umieszczonego na profilu ograniczającym materiał, za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym lub sterowania elektrycznego.

  Ich innowacyjność polega na tym, że można je zasuwać zarówno z góry jak i z dołu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych i mieszkaniach na parterze, ponieważ dają nam możliwość zasłonięcia tylko dołu okna i zrobienia czegoś w rodzaju zazdrostki. Istnieje możliwość zamontowania w jednym oknie dwóch plis z materiałów różniących się wzorem i przepuszczalnością światła. Pozwala to zaciemnić pomieszczenie w nocy a w dzień wyróżnić je ciekawym wzorem lub barwą.

  Tkaniny do plis są specjalnie impregnowane, przez co stają się odporne na wilgoć i kurz a ich bogata kolorystyka spełni każde oczekiwanie. W niektórych tkaninach zastosowano perłową powłokę dodatkowo odbijającą światło.

  Wykorzystajcie Państwo możliwości jakie niosą ze sobą te nowoczesne produkty – udekorujcie Wasze domy i biura.

  Obecnie posiadamy w swojej kolekcji około 500 różnych tkanin zróżnicowanych pod względem faktury, właściwości i kolorystyki.